Padaryti namą. 8 atsakymai, kuriuos reikėtų žinoti prieš pradedant statyti namą | drabuziai-vaikams-internetu.lt

Mes nusprendėme paplepėti visi kartu namas mūsų lėlėms. Amatininkas tokiu principu: apakinau jį nuo to, kas buvo. Neradome gatavos dėžutės, tačiau joje buvo gana didelis kartono gabalas ir daug mažų įvairaus storio ir faktūros gabalėlių. Maniau, kad turėsime nedidelį namą su dviem kambariais, bet jo nebuvo: 2 jauni dizaineriai turėjo savo mintis apie mūsų namą. Dėl to mes pradėjome daryti lėlių namelis 3 aukštuose su 5 kambariais   Vėliau viršutinis aukštas buvo padalytas į 2 dalis ir liko 6 kambariai.

padaryti namą

Išdėstymas Iš didelio kartono gabalo iškirpiau 1 dalį - tai yra mūsų namo užpakalinė siena ir 2 šonai žr. Tada ji sulenkė 2 šonines sienas ir pradėjo klijuoti grindis ir lubas 2 nuotrauka. Namas turi padaryti namą aukštis - 74 cm, plotis - 50 cm, gylis - 30 cm. Aš įklijavau mūsų namo ruošinį su tapetų gabalėliais ir tinkamu popieriumi padaryti namą. Išorėje namas yra popierius, stogas dedamas padaryti namą kartono juostų, kurių matmenys yra 3 cm — 31 cm, klijuotos su persidengimu.

Rėmai klijuojami iš kartono juostelių. Mūsų namui reikėjo įvairiausių lėlių  kurį mes bandėme padaryti savo rankomis iš improvizuotų medžiagų. Visi priklijuoti ant akies be išankstinių brėžinių ir raštų. Aš tiesiog nupjaunu kartoninį stačiakampį ir prie jo jau priklijavau reikiamus gabalus.

Visi baldai dažomi akrilo dažais ir padengti akrilo laku. Miegamasis Taigi kambario numeris 1 - miegamasis. Jame yra daug baldų, o pirmiausia reikia pradėti nuo to.

Klijuoti gana lengva, tiesiog pažiūrėkite į 4 nuotrauką. Kartono ruošinį padengiau akriliniais dažais, dažus nusausinęs, lakuojau, klijavau minkštą čiužinį, pridėjau keletą minkštų pagalvių ir antklodę.

Šie baldai yra komoda ir naktinis stalas 5 ir 6 nuotraukos. Jų gamybos principas yra tas pats - maža kartoninė dėžutė, prie kurios klijuojamos netikros dėžutės. Miegamajame buvo vieta patogiai supamai kėdei nuotrauka 7. Didelė ir erdvi drabužių padaryti namą taip pat rado savo vietą 8 nuotrauka.

Mūsų namuose televizorius yra plokščias - didelis kartoninis stačiakampis buvo padengtas juodais akrilo dažais, po džiovinimo buvo klijuota tinkama nuotrauka ir visi kartu padengti akrilo laku.

Pagrindinė vieta šiame kambaryje yra erdvi, joje gyvena didelė lėlių šeima. Sofos pagrindas yra kartono ruošinys nuotrauka Nugara ir porankiai yra padengti dažais ir laku, o pagrindas yra klijuotas sintetiniu žiemos gerintuvu ir audiniu.

Kaip padaryti namo sieną iš kartono. Popierinis namas vaikams

Stalas jau buvo prie dukterų - tai medinis dizaineris, ant kurio mes įklijavome kartono gabalą ir dažėme jį visus kartu. Vaizdo įrašas, kaip pasidaryti spintelę: Antrame mūsų namo aukšte yra muzikos holas ir virtuvė. Svetainė Į muzikos holas   židinys yra 12 nuotrauka. Jis, skirtingai nuo visų mūsų baldų, yra padengtas įtrūkimais. Iš padaryti namą jis buvo padaryti namą baltais akrilo dažais.

Po to, kai jis išdžiūsta, užpilamas craquelure terpės sluoksnis.

Namų pridavimas

Po greitai uždirbti 100, kai šis sluoksnis išdžiūvo, padengiamas juodo akrilo dažų sluoksnis. Po džiovinimo visas produktas yra padengtas matiniu akrilo laku. Kadangi mūsų svetainė yra muzikali, fortepijonas buvo išklijuotas iš 6 degtukų dėžučių nuotrauka Jis iškart buvo įklijuotas spalvotu popieriumi, tačiau popierius pasirodė prastos kokybės, vėliau jis buvo dažomas, kaip ir visi namo baldai.

Be to, prie jo priklijavau 2 kvadratinius karoliukus - tai yra pedalai.

padaryti namą

Fortepijono kėdė 14 nuotrauka yra klijuota iš kartono, dažyta ir dekoruota aksomine pagalve. Sofa 15 nuotrauka ir padaryti namą 16 nuotrauka. Aš juos klijavau iš kartono ir nusprendžiau jų neklijuoti audiniu, o tik dažyti, dukros man su malonumu padėjo. Užtepę laką, jie labai panašūs į odą. Visas muzikos kambarys nudažius baldus nuotrauka Virtuvė Kambario numeris 4 yra virtuvėJis yra mažas, bet erdvus. Virtuvė yra didelė G raidės formos spintelė 18 nuotrauka.

padaryti namą

Kriauklė yra mažas plastikinis indas iš uogienės, o maišytuvas yra suformuotas iš liejimo masės, ir maža pakabinama spintelė: Elektrinė viryklė su 4 žiedais nuotrauka 20durys atsidaro. Virtuvėje turime 2 kėdes 21 nuotrauka ir stalą 22 nuotrauka. Iš smulkmenų indai taip pat buvo klijuojami nuotrauka Pačiame viršutiniame aukšte mes apgyvendinome vaikų ir tualeto kambarys.

Vaikų kambarys Į vaikas   pagrindinę vietą užima dviaukštė lova nuotrauka Ji turi minkštus čiužinius ir kaladėles. Kambaryje yra nedidelis stalas nuotrauka 26 ir kėdės nuotrauka Taip pat yra žaislų spintelė 28 nuotrauka.

7 paprasti patarimai, kaip padaryti savo namus stilingesnius

Šioje patalpoje nenukirpiau lango, o tiesiog klijavau kartoną prie šoninės sienos. Kambarį puošia spalvota abėcėlė išpjaustyta iš popierinės pakuotės iš vaikų žaislo. Nuotraukoje - 29 spalvų vaikai. Beveik visos liustra mūsų namuose yra klijuojamos iš vienkartinių talpyklų, karoliukų, lazdelių iš gaidžių ir pynės. Tik viena, kuri muzikos salone yra pagaminta iš karoliukų, vielos ir aksesuarų iš karoliukų. Aš priklijavau kopėčias prie namo, bet jos vis tiek pritvirtintos prie mūsų, nes bijau, kad jei jos bus klijuojamos, tai trukdys tuo pačiu metu žaisti 2 vaikams.

Vonios kambarys ir tualetas Už tualeto kambarys   mums reikėjo tualeto, kriauklės ir vonios. Reikėjo greitai ir lengvai juos pasigaminti. Ir aš nusprendžiau tiesiog modeliuoti juos iš masės. Ką mes vėliau padarėme padaryti namą savo dukromis nuotrauka Tegul jie yra netobuli, bet pagaminti kartu. Mūsų darbai mirė maždaug per dieną.

Lietuviai papasakojo, kas geriau – statyti namą pačiam ar nusipirkti?

Toliau dažėme juos baltais akrilo dažais ir padengėme blizgiu akrilo laku. Rezervuaras po džiovinimo pasirodė gana sunkus, tada aš jį pakeičiau lengvesniu iškirpiau iš kamštienos ir dažiau.

  • Kaip uždirbti daug pinigų studentui
  • Bitcoin uždirbimo paslaptis
  • Pasyvios pajamos papildomos pajamos
  • Aksesuarai Aksesuarai — baigiamieji akcentai, suteikiantys kambariui išbaigtumo.

Kad padaryti namą neliktų stabili ant sienos, po ja klijavau naktinį staliuką. Naktinė staliukas buvo nudažytas, kaip ir visi namo baldai. Toliau naktinį staliuką klijavau prie namo sienos ir grindų, tada klijavau kriauklę. Prie kriauklės priklijuojamas čiaupas iš masės suformuotas modeliavimui ir granulės.

Nebuvo paruošto veidrodžio, mes jį taip pat pagaminome iš kartono. Tualetas pagamintas iš kelių dalių - pagrindo, lazdos iš gaidžio, cisternos iš kamštienosgrandinių ir karoliukų. Visa ši konstrukcija buvo papildyta sėdynės dėžute - iškirpta iš kartono ir įklijuota paprastu audiniu. Taip greitai ir smagiai padaryti namą improvizuotų medžiagų kartu su dukromis mes pastatėme mūsų lėlių namelis.

  • Apžvalgos apie „Finmax“ dvejetainius variantus
  • Geriausi kripto prekybininkai
  • Kaip teisingai prekiauti dvejetainiais opcionais pagal lygius
  • Jis teigė, jog darbus atliekant įmonei, gali būti daug paslėpto broko.

Tokie amatai visada sukelia džiaugsmą vaikams. Kol kas tai gali būti gana paprasta, tačiau dukros tuo yra gana patenkintos ir kartu su malonumu žaidžia.

Ir dar vienas vaizdo įrašas apie tai, kaip savo rankomis iš faneros padaryti namą lėlėms: Ar jums patinka produktas ir norite jį užsisakyti iš autoriaus?

Kaip padaryti namo sieną iš kartono. Popierinis namas vaikams

Parašyk mums. Ši liaudies lėlė yra pagaminta Juokingas nėrimo šuo amigurumi Dabar sunku įsivaizduoti žmogaus gyvenimą be šunų. Šie ištikimi ir meilūs gyvūnai jau seniai Nėrimo lėlės, naudojant amigurumi techniką Nėrimo lėlės amigurumi Lėlės yra labai populiarios tarp mergaičių. Šiuose meistrų Megzti šunys Naujiesiems metams Nauji metai Kinijos ir Japonijos kalendoriuose bus Geltonos žemės šuns metai.

Todėl savaime Suknelė Elsa lėlėms nėrimas Kaip žadėjau, paskirsčiau Elžbietos Dranichnikovos meistriškumo klasę ant megztinių suknelių Elzos lėlėms, Matryoshka lėlės, pagamintos iš veltinio Visi esame įpratę, kad lėlės lizdams tradiciškai gaminamos iš medžio. Bet jūsų kūdikiui ir tokioms lėlėms Tai visi įdomūs ir įdomūs padaryti namą, r Lėlės Aš jus išmokysiu užsidirbti pinigų dvejetainiais opcionais vilna naudojama sauso vėlimo technika Pasakos, pagamintos iš vilnos, naudojant sauso vėlimo techniką.

8 atsakymai, kuriuos reikėtų žinoti prieš pradedant statyti namą | drabuziai-vaikams-internetu.lt

Šioje išsamioje meistriškumo klasėje aš parodysiu, kaip Visi vaikai svajoja apie žaislų namus, kuriuos jie nesąmoningai bando pastatyti iš to, ką turi po ranka. Ir kartais tėvai net nenutuokia, kad name yra medžiagos, iš kurios galite pasigaminti nuostabų namą vaikų žaidimams - tai yra paprastas kartonas.

Dabar netgi galite rasti paruoštų rinkinių, skirtų šiems mielams papuošalams parduoti, tačiau daug smagiau viską padaryti nuo pradžios iki galo, pritraukiant vaikus, kuriems tikrai patiks tokia veikla.

Be didelių pastangų iš atliekų galima pasigaminti gražius ir patogius namus - mėgstamą vaikų žaidimų vietą. Papuošdami namą, vaikai lavins savo vaizduotę.

padaryti namą

Žaislų namas jiems gali tapti erdvėlaiviu ar princesės pilimi, įtraukiant juos į nuostabų nuotykį.

Galbūt jus domina