Šaldymo kameros,

Šaldymo kamerose gali būti įrengta įvairių tipų ir galingumų šaldymo įranga. Mažoms šaldymo kameroms siūlome monoblock arba split tipo šaldymo įranga.

Monoblok šaldymo agregatai yra pilnai surinkti viename tvirtame korpuse ir yra kabinami ant šaldymo kameros sienos arba lubų. Split šaldymo sistemos turi dvi atskiras dalis: šaldymo dalis - garintuvas, montuojamas šaldymo kameros viduje ir pats šaldymo agregatas kartu su kondensatoriumi, kuris yra įrengiamas lauke.

kas yra dvejetainių opcionų rizikos valdymas dvejetainių opcionų prekybininkų sąrašas

Split šaldymo sistemos privalumas yra šaldymo sistemos karštosios dalies išnešimas iš patalpos kur yra sumontuota šaldymo kamera, tokiu būdu patalpa nėra papildomai šildoma kaip monoblock atveju. Priklausomai nuo šaldymo kamerų dydžio ir jų kiekio yra naudojama ir centrinė šaldymo sistema, kai visas šalčio vartotojai yra sujungiamas šaldymo šaldymo kameros ir prijungiamas prie centrinės šaldymo sistemos.

Tokios šaldymo sistemos privalumas mažesnės sąnaudos ir patikimesnis šaldymo sistemos darbas, nes šaldymo centralė susideda iš kelių kompresorių.

uždirbti daug pinigų svetainėje pirkti opcioną per 1s

Tokiu būdu reguliuojant kompresorių darbą priklausomai nuo šaldymo sistemos apkrovimo pvz. Taip pat tokias šaldymo centrales, prikausomai nuo galingumo, galima patobulinti įrengiant įvairias papildomas sistemas, pavyzdžiui: šilumos rekuperaciją, kai perteklinė šaldymo mašinos išskiriama šiluma yra šaldymo kameros vandeniui pašildyti; padidinti sistemos naudingumą įrengiant ekonomaizerius, kurie esant tai pačiai sistemos šaldymo galiai žymiai sumažina elektros sąnaudas.

Viessmann standartinė šaldymo kamera Šaldymo kameros komplektacija: sieninis šaldymo agregatas, durų rankena su spyna, valdymo konsolė su temperatūros indikacija ir savaime pasikeliantys vyriai Viessmann šaldymo kamerų galimybės Šaldymo kamerų plokščių paviršiaus rašai Viessmann šaldymo kamerų grindys standartinės viršuje ir šaldymo kameros kampais apačioje Viessmann šaldymo kamerų kombinacija.

mano patarėjas dėl dvejetainių parinkčių parinkčių taikinys

Galbūt jus domina